Yhteystiedot

Pääluottamusmies
Mira Kaivorinne puh. 040 7414773
mira.kaivorinne@ouka.fi

Varapääluottamusmies
Kati Södö puh. 040-5548884
kati.sodo@ouka.fi

 

 

Luottamusmies

Alue 1.Terveyspalvelut, Maarit Patokoski, 041-3192685, maarit.patokoski@ouka.fi

Alue 2,  Haukiputaan HVK, Haukiputaan ympärivuorokautiset asumispalvelut, kotihoito, Onni,-Ilona,- jaTuuliakoti, Tsemppi  sekä Haukiputaan lääkärin vastaanotto ja suun terveydenhuolto. Kati Södö, 040-5548884, kati.sodo@ouka.fi, Varaluottamusmies Mikko Korhonen,  Haukiputaan yökotihoito

Alue 3, Merikosken ympärivuorokautiset palvelut, Pertti Pöykiö, pertti.poykio@ouka.fi

Alue 4, Kiimingin HVK, Yli-Kiiminki ja Yli-Ii, Timo Heinonen, timo.heinonen@ouka.fi

Alue 5, Hiirosenkoti ja kaupunginsairaala, Mervi Kauppila, mervi.kauppila@ouka.fi

Alue 6, KantaOulun kotihoito, Salonkartanon palvelukeskus ja Kaakkuri-Oulunsalo kotihoito, Silja Juntunen, 040-7326494, silja.juntunen@ouka.fi

Alue 7, Varhaiskasvatus ja koulunkäynnin ohjaajat, Sanna Lackman-Ala-Poikela, sanna.lackman-ala-poikela@ouka.fi